OFFSETOWE

  • konwencjowalne
  • UV
  • UV-LED
  • HUV
  • spożywcze z atestem

FLEKSOGRAFICZNE

  • UV spirytusowe i wodne

SITOWE

MIESZALNIA FARB OFFSETOWYCH

Kolorystyka dostępnych farb oparta jest na wzornikach Pantone, HKS lub według dostarczonego przez klienta wzoru.

Jesteśmy w stanie dostarczyć klientom farby specjalne do wszystkich technik druku i różnorodnych podłoży.
Nowoczesne mieszalnie nie mogą oczywiście funkcjonować bez odpowiedniego zaplecza laboratoryjnego, dlatego też przy każdej z naszych mieszalni pracują laboratoria, wyposażone w specjalistyczne i nowoczesne urządzenia do recepturowania i pomiaru jakości farby oraz gotowych wydruków.

Równolegle z produkcją farb prowadzone jest archiwum oraz komputerowa baza receptur i opisów wykonywanych farb, które umożliwiają wierne odtwarzanie barw przy kolejnym zamówieniu. Uzupełnieniem tych działań jest także przechowywanie próbek mieszanych farb dla potrzeb ewentualnej korekty receptury koloru, a także wydruk kontrolny przechowywany wraz z opisem farby.
Wszystkie te działania podejmowane są, aby odciążyć Państwa od pracochłonnego dobierania farb we własnej drukarni, zmniejszenia zużycia farb błędnie zrecepturowanych, a przede wszystkim oszczędności podłoży drukowych i czasu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej mieszalni. Dostarczymy Państwu każdą potrzebną do produkcji farbę, niezależnie od wymaganego koloru i stosowanej techniki druku.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Alter Ego Jacek Maniurka z siedzibą w Gliwicach. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora zawarte są w Regulaminie przetwarzania danych osobowych dostępnym w siedzibie Administratora, który na żądanie może być Państwu udostępniony również w formie elektronicznej.

top