SERWIS

Krótkie terminy realizacji

Kontakt: 

Mirosław Bruliński 501 216 304

URZĄDZENIA NOWE I UŻYWANE

  • naświetlarki CTP
  • wywoływarki
  • części zamienne i materiały eksploatacyjne

NAŚWIETLARKI CTP

szereg systemów CTP opartych na technologiach termicznych i fotopolimerowych

Wysokiej jakości naświetlarki w formacie B2, oparte na technologii zarówno termicznej jak i fioletowej, , które działają idealnie z naszymi płytami Brilla.

Naświetlarki Luxel to wysokiej jakości system produkcji płyt B1, który może rozwijać się wraz z rozwoje twojej firmy.

Naświetlarki Luxel to wysokiej jakości system produkcji płyt B1, który może rozwijać się wraz z rozwoje twojej firmy.

WYWOŁYWARKI

Nasze wywoływarki pomogą w poprawieniu wydajności w twoim pre-press poprzez redukcje zużycia chemii i wody oraz oprogramowania

ROZWIĄZANIA POLIGRAFICZNE

Dzięki doświadczeniu w zakresie systemów przetwarzania informacji graficznych możemy zaoferować rozwiązania programowe oparte na najnowszych technologiach, które umożliwiają maksymalizację jakości druku przy zachowaniu efektywnego zarządzania skomplikowanym i wieloetapowymi procesami poligraficznymi

XMF jest unikatowym programem działającym na silniku Adobe PDF Print Engine, który udostępnia dane porównawcze dotyczące skomplikowanych procesów poligraficznych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Alter Ego Jacek Maniurka z siedzibą w Gliwicach. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora zawarte są w Regulaminie przetwarzania danych osobowych dostępnym w siedzibie Administratora, który na żądanie może być Państwu udostępniony również w formie elektronicznej.

top